Бажаєш дізнаватися про гарячі та цікаві автомобільні новини першим? Підписуйся на наш Telegram!
Марка Rivian почала оснащувати свої пікапи R1T та позашляховики R1S батареєю ємністю 180 кВт*год. Це найбільший блок акумуляторів в лінійці виробника (також існують варіанти на 105 і 135 кВт*год), який доступний покупцям як опція Max Pack за ціною 16 000 доларів.
Max Pack`ом можна оснастити обидві версії двомоторних R1T та R1S – на 533 та 665 к.с. Запас ходу зі 180-кіловатт-годинною батареєю у R1T становить 659 км, у R1S – 643 км (+77 км відносно середньої батареї), якщо автомобілі взуті у стандартні 21-дюймові колеса. На позашляхових 18-дюймових шинах пробіг зменшиться до 571 км, а на 21-дюймовій низькопрофільній гумі – до 611 км (як у випадку з пікапом, так і позашляховиком).
У новому виконанні автомобілі доступні для замовлення на офіційному сайті виробника (Max Pack можна вибрати в конфігураторі кожної моделі). 533-сильний R1T із АКБ на 180 кВт*год коштує від 89 тисяч доларів, а R1S – від 94 тисяч доларів. Модифікації потужністю 655 к.с. у варіанті Max Pack обійдуться на 5 тисяч доларів дорожче.
В Україні обидві моделі можна замовити у Next Car.
Нагадаємо, чотиримоторні електромобілі Rivian вже не випускаються. Вони були потужнішими, зате двомоторні R1T і R1S мають більший запас ходу (навіть без опціонної батареї) Також двигуни останніх вважаються більш надійними.
Марка Rivian почала оснащувати свої пікапи R1T та позашляховики R1S батареєю ємністю 180 кВт*год. Це найбільший блок акумуляторів в лінійці виробника (також існують варіанти на 105 і 135 кВт*год), який доступний покупцям як опція Max Pack за ціною 16 000 доларів.
Max Pack`ом можна оснастити обидві версії двомоторних R1T та R1S – на 533 та 665 к.с. Запас ходу зі 180-кіловатт-годинною батареєю у R1T становить 659 км, у R1S – 643 км (+77 км відносно середньої батареї), якщо автомобілі взуті у стандартні 21-дюймові колеса. На позашляхових 18-дюймових шинах пробіг зменшиться до 571 км, а на 21-дюймовій низькопрофільній гумі – до 611 км (як у випадку з пікапом, так і позашляховиком).
У новому виконанні автомобілі доступні для замовлення на офіційному сайті виробника (Max Pack можна вибрати в конфігураторі кожної моделі). 533-сильний R1T із АКБ на 180 кВт*год коштує від 89 тисяч доларів, а R1S – від 94 тисяч доларів. Модифікації потужністю 655 к.с. у варіанті Max Pack обійдуться на 5 тисяч доларів дорожче.
В Україні обидві моделі можна замовити у Next Car.
Нагадаємо, чотиримоторні електромобілі Rivian вже не випускаються. Вони були потужнішими, зате двомоторні R1T і R1S мають більший запас ходу (навіть без опціонної батареї) Також двигуни останніх вважаються більш надійними.
Компанія Rivian розкрила деталі спеціальної стартової серії R2 Launch Package, яку запропонують першим покупцям нового електричного кросовера. Додатковий пакет створений на базі топової версії R2 Performance і тимчасово входить у стандартне о...
Компанія Rivian оголосила про старт виробництва нового кросовера R2 на підприємстві в Нормалі, штат Іллінойс, США. Наразі на заводі збирають передсерійні зразки — вони потрібні для фінальних випробувань і сертифікації, а також для перевірки...
Американське видання Hagerty провело серію дрег-заїздів між найпотужнішими SUV на ринку — як з двигунами внутрішнього згоряння, так і з електроприводом. У змаганнях взяли участь Audi RS Q8 Performance (631 к.с.), Range Rover Sport SV (626 к...