Citroen e-C4 Electric 54.0 kWh 335km Feel Pack FWD 2025 EU

-2%
  • Додано: 31.10.2024
  • Оновлено: 31.10.2024
  • Переглядів: 2520
$41 104
$40 178
1 689 560 UAH34 700
Ви економите: $926
На замовлення

ID: 8065

 

компанія Citroen,  автомобілі концерну Groupe PSA,  електромобілі Citroen,  крос-хетчбек Citroen e-C4 Electric 54.0 kWh 335km Feel Pack FWD 2025 EU,

Рік випуску2025р Пробіг26км Тип паливаЕлектричний Тип КППАвтоматична Тип кузоваХетчбек КолірЧервоний ПривідПередній Потужність115 кВт./ 156к.с. Гібрид-Батарея54.0кВт/год МодифікаціяElectric 54.0 kWh 335km Feel Pack FWD EU [2025-.../156ps] VIN код автомобіляVI№ Дата публікації31.10.2024рFrance Країна маркиФранція Марка автоCitroen Модель автоe-C4 Electric Тип кузоваЕлектричний крос-хетчбек класу «С».СтатусВживані

 Citroen e-C4 2025 року, оновився і став дешевшим — нові можливості та ціни
 У жовтні 2024 року Citroen представив оновлену версію свого популярного електромобіля e-C4, який тепер став доступнішим для європейських покупців. Рестайлінг моделі приніс не лише оновлений дизайн та вдосконалене оснащення, а й значно знижені ціни, що робить її одним із найвигідніших варіантів у сегменті компактних електромобілів. Разом з новими функціями, такими як V2L, Citroen e-C4 готовий конкурувати з провідними моделями на ринку, зокрема з китайським MG4 Electric.
 Технічні характеристики Citroen e-C4: вибір для кожного
 Оновлений Citroen e-C4 пропонує два варіанти силових агрегатів, кожен із яких орієнтований на різні потреби водіїв. Базова версія оснащена двигуном на 136 л. та батареєю ємністю 50 кВт∙год, що дозволяє долати до 360 км на одному заряді за циклом WLTP. Ця версія ідеально підходить для щоденних поїздок містом, а також коротких заміських подорожей, забезпечуючи комфорт та економічність. Другий, потужніший варіант - двигун на 156 к.с. з батареєю на 54 кВт∙год. Така версія забезпечує до 420 км пробігу на одному заряді, що робить її чудовим вибором для тих, хто часто долає великі відстані.
 Цікавою особливістю новинки є підтримка швидкого заряджання. За допомогою зарядних станцій потужністю 100 кВт акумулятор можна зарядити до 80% всього за 30 хвилин. Це важлива перевага, оскільки швидкість заряджання стає одним із ключових факторів при виборі електромобіля, особливо для міських умов, де час відіграє важливу роль. Згідно з дослідженням McKinsey, час зарядки є одним із головних критеріїв для покупців електромобілів, особливо у міських регіонах.
 Ще однією інноваційною функцією, яка зробить e-C4 ще привабливішим у майбутньому, є технологія V2L (Vehicle-to-Load), яка дозволяє використовувати автомобіль як мобільне джерело енергії для живлення зовнішніх пристроїв. Це особливо актуально для кемпінгу, виїздів на природу або ситуаціях, коли потрібно зарядити інші електронні пристрої. Однак ця функція стане доступною лише з 2025 року, що дає певний запас часу для адаптації ринку до нової технології.
 Дизайн та інтер'єр: зручність та комфорт для сучасного водія
 Оновлений Citroen e-C4 набув кількох змін у зовнішньому вигляді, які підкреслюють його сучасний та динамічний характер. Плавні лінії кузова, виразна передня частина з оновленими світлодіодними фарами та новий дизайн коліс роблять автомобіль більш привабливим та виділяють його на дорозі. Крім того, збільшений кліренс та компактні розміри роблять e-C4 чудовим варіантом для міських умов, де маневреність є важливим фактором.
 Інтер'єр автомобіля продуманий до найдрібніших деталей. Комфортні сидіння з тканинною оббивкою, ергономічно розташовані елементи керування та сучасна мультимедійна система роблять подорожі приємними та зручними. Водії зможуть оцінити 10"-дюймовий сенсорний екран, який підтримує бездротове підключення до Apple CarPlay та Android Auto, що дозволяє швидко та безпечно отримувати доступ до навігації, музики та інших функцій смартфона.
 Особлива увага приділяється простору у салоні. Завдяки розумному компонування та відсутності центрального тунелю, салон автомобіля здається більш просторим, ніж у багатьох конкурентів у цьому класі. Задні сидіння забезпечують достатньо місця для пасажирів, а багажник об'ємом 380 літрів досить великий для щоденних потреб, що робить Citroen e-C4 практичним вибором для сімейного використання.
 Порівняння із конкурентами: як Citroen e-C4 виглядає на тлі інших моделей?
Ринок електромобілів у Європі швидко зростає, і Citroen e-C4 стикається із серйозною конкуренцією, зокрема з такими моделями, як MG4 Electric та Volkswagen ID.3. Однак завдяки зниженню цін на оновлену версію, e-C4 тепер пропонує більш конкурентоспроможну вартість, що робить його одним із найдоступніших електромобілів у своєму класі.
 Ціни на Citroen e-C4 починаються з 32 690 євро (приблизно 34 700 доларів США) за версію з батареєю на 54 кВт∙год, що робить його вигіднішим порівняно з попередньою моделлю. Версія e-C4 X, яка відрізняється кузовом типу седан, також зазнала зниження вартості. Залежно від комплектації, ціна варіюється від 34040 до 35630 євро (приблизно 36000 - 38000 доларів США), що ставить e-C4 в один ціновий діапазон з MG4 Electric, який також пропонується за схожою ціною.
 Важливо відзначити, що, за даними досліджень J.D. Power, покупці електромобілів у Європі все більше звертають увагу не тільки на технічні характеристики, а й на загальну вартість володіння автомобілем, що включає витрати на заряджання, обслуговування та амортизацію. У цьому контексті Citroen e-C4 з його новими цінами та низькими експлуатаційними витратами стає привабливою пропозицією.
 Перспективи на ринку та висновки 
 Оновлений Citroen e-C4 має всі шанси зміцнити свої позиції на європейському ринку електромобілів. З огляду на зростання попиту на доступні електромобілі зниження вартості на e-C4 робить його ще більш привабливим для потенційних покупців. Враховуючи технологічні інновації, такі як функція V2L, потужні акумулятори та швидка зарядка, цей автомобіль готовий конкурувати з іншими популярними моделями у своєму сегменті.
 Загальні тенденції на ринку електромобілів говорять про те, що попит на електромобілі продовжуватиме зростати, особливо з огляду на зусилля урядів багатьох європейських країн, спрямовані на підтримку переходу на екологічно чистий транспорт. Згідно з прогнозами Bloomberg, до 2030 року електромобілі становитимуть до 50% ринку нових автомобілів у Європі, і Citroen e-C4 має всі шанси стати однією з найпопулярніших моделей цього періоду.
 Останні думки.
 Citroen e-C4 після рестайлінгу став не тільки технологічно досконалішим, а й доступнішим. З новими цінами, більшою потужністю та новими функціями, такими як V2L, цей автомобіль готовий завойовувати ринок. Якщо ви шукаєте компактний електромобіль із гарними технічними характеристиками та привабливою ціною, Citroen e-C4 – це саме те, що варто розглянути як один із найкращих варіантів у своєму класі. Автор: AutoDNK.com 

Інтер'єр
Blue Tooth
DVD-changer: USB port 4 Type-C/ WLAN / WiFi hotspot 4G LTE
NAVI
Інтерфейс для медіаресурсів
Аудіосистема: FOCAL ELECTRA® високого класу
Бортовий компютер
Додаткові опції Інтер'єр: 2-два USB-порти, розетки 12V та 220V в багажному відділенні
Електричні склопідіймачі задні
Електричні склопідіймачі передні
Електропривід дверей багажного відсіку
Електропривід дзеркал
Електропривід сидіння водія
Електропривід сидіння пасажира
Кількість динаміків: Опціонально: 10 + підсилювач 540кВт і сабвуфер
Клімат-контроль: 2-двох Зонний з протипилевим вугільним фільтром
Кнопка Start/Stop
Кондиціонер
Люк з електроприводом
Монітор: 10.3"-дюймовий з підтримкою Apple CarPlay і Android Auto, проекційний дисплей,
Монітор для задніх пасажирів: Віртуальна панель приладів діагоналлю 10,25"-дюймів
Мультифункційне кермо
Підігрів дзеркал
Підігрів керма
Підігрів передніх сидінь
Панель приладів Цифрова
Проектор щитка приладів на склі
Радіо: HD радіо AM/FM1/FM2/ 4G модем SiriusXM®
Регулювання керма по висоті і вильоту
СD-магнітола: AppleCarPlay/AndroidAuto/USB-4/Bluetooth
Сабвуфер
Салон: Комбінований (шкіра, текстиль) Nappa з обробкою 'Art Leather'.
Сенсор дощу
Сенсор світла
Сидіння з функцією масажу
Українське меню інтерфейсу
Шкіряне кермо і ручка переключення КПП
Комфортні сидіння з тканинною оббивкою, ергономічно розташовані елементи керування
Мультимедійна система, підтримує бездротове підключення до Apple CarPlay та Android Auto, доступ до навігації, музики та смартфона.
технологія V2L (Vehicle-to-Load), дозволяє використовувати автомобіль для живлення зовнішніх пристроїв.
Екстер'єр
Додаткові опції Екстер'єру: Адаптивна світлодіодна оптика DS Matrix LED
Задній спойлер
Обігрів заднього скла з таймером
Протитуманні фари
LED-оптика; світлодіодні LED фари, задні фонарі, led освітлення салону.
Передня частина з оновленими світлодіодними фарами та новий дизайн коліс
світлодіодна передня та задня LED оптика, HMA.
LED Intelligent Light System
Активна безпека
Пакет систем активної безпеки (ACS)
ABS - антиблокувальна система
AFS- с-ма активного рульового управління і світлом в поворотах
Attention Assist- с-ма попередження водія про необхідність відпочинку,
Distronic CMBS- підтримка безпечної дистанції
DME - цифрова с-ма управління двигуном
DSC - с-ма динамічної стабілізації
ESP / ESC- c-ми контролю курсової стійкості
EST- електронна с-ма управління силою тяги двигуна
HAC- c-ма допомоги при підйомі
HDC- с-ма обмеження швидкості при спуску
Speedtronic- с-ма з регулюванням обмеження швидкості
TEMS- електронна сис-ма управління підвіскою
TPMS- датчики контролю тиску в колесах
Traction Control- активна антиприбуксовочна сис-ма
VDIM- інтелект. с-ма управл. тягою двигуна і стабіліз. авто в поворотах
VGRS- адаптивний підсилювач керма
VSA / VSC- с-ми контролю курсової стійкості
Блокування міжосьового диференціалу: Передній - FWD / eDrive
Бокові камери
Датчики "сліпої" зони (BSM)
Додаткові системи: Активна безпека: AUTO HOLD - електронний стояночний гальма тормоз (гальма)
Електропідсилювач керма
Запуск двигуна на віддалі з пульта
Камера заднього виду
Коректор рівня фар
Круїз контроль
Парктроніки задні
Парктроніки передні
Передня камера
Сис-ма утримування полоси руху
Електронні асистенти (адаптивний круїз-контроль, системи автогальмування, утримання в смузі і т.п.)
Автентифікація водія ч/з додаток Citroen Drive-Connect 4G/5G.
Додатково
Додаткові опції : асистент паркування, асистент руху по шосе, попередження лобового зіткнення, ін.
Адаптивний круїз-контроль (ACC), із системою дотримання смуги
Пасивна безпека
Додаткові системи безпеки: Hill Start Control – система допомоги при старті на похилих поверхнях. / TPC (tire pressure control) – контроль тиску в шинах.
Кріплення дитячих сидінь ISOFIX
Підголовники всіх сидінь
Подушки безпеки: SRS - 10
С-ма вимкнення подачі палива при зіткненні
Протиугінна система
Car/Key Memory-сис-ма памяті в автомобілі і ключі
EWC-центральний замок з електронним блокуванням двигуна
Додаткові протиугінні системи: Direct Ignition System with Immobilizer
Дотягування вікон та люка
Ключі Keyless Go-сис-ма доступу без ключів
Сигналізація / імобілайзер двигуна
Центральні замки
Датчик проникнення в салон (датчик об'єму)
Автоматичне блокування (замикання дверей на початку руху) - настроюване
Характеристики EV
Акумуляторна батарея: battery Lithium-ion PSA-CATL (NCM)- 54.0кВт • год
Корисна батарея: 50.8кВт/год
Тепловий насос (Heat Pump ECU)
Охолодження та підігрів батареї BEV
Двигуни (EM): 1 електромотор SMA (передній 115 кВт)
Потужність електродвигуна : 115 kW (156 PS)-кВт./к.с.
Загальний крутний момент: 260 Nm./0-200об./-Нм./об
Тип зарядного роз’єму: CCS Combo (Type 2 EU) Mennekes
Час заряджання: (220В / 380B / DC) - 19,6 год./ 11 kW.- 5,3год. / 29-40хв./год
Бортовий зарядний пристрій AC: Зарядний пристрій - 7,4 кВт/ за 8,6 год.
Потужність Fastcharge DC (мін-макс.): 78--100 kW./-кВт
Запас ходу: (EPA / NEDC / WLTP) - 235 / 310 / 400 / 535км
Реальний діапазон ходу: : 335*км
Двонаправлена зарядка Vehicle-to-Load, Макс.потужність: 3.3кВт
Сумарна потужність: 115kWt
Кузов
Кузов: Eлектрична платформа eСMP концерн PSA.
Тип Кузова: Хетчбек
Кількість місць/дверей: 5 / 5од
Тип кузова: Електричний крос-хетчбек класу «С».
Вага
Вантажопідйомність: 559 кг
Дозволена маса автопоїзда: Буксирна вага з гальмуванням - 1000 кг
Вага спорядженого автомобіля: 1536кг
Максимально допустима повна вага: 2095кг
Повна вага: 2020кг
Двигун
Потужність: electric motor EM54 - 115кВт./ 156к.с./390-9760об./кВт / к.с.
Обертовий момент: 260 Нм./0-200об./-Нм./ об
Система подачі палива: Електричний струм - 63Ah / 400V (Lithium Ion battery)
Тип двигуна: 1-один (ASM) електродвигун (передня вісь)
Тип палива: Електричний струм (Напруга 400V-352V)
Токсичність: Екологічно ZERO - 0
Витрата палива
Ефективність: 14,6--18,2кВ'г/100км
Заміський цикл: 21.8 кВт*год/100 кмл
Змішаний цикл: 13,5 кВт · год / 100кмл
Комбінований, погода*: 17,3-18,4кВт./100км
Міський цикл: 10,4 кВт · год/100кмл
Динамічні характеристики
Максимальна швидкість: обмежена*- 150км/год
Прискорення: 10.0сек
Трансмісія
Коробка передач: Автоматична, редуктор - PSA (Франція)
Привід: Передній - FWD, Drive-E
Число передач: 1- одно ступенева (P-D-N-R)
Підвіска
Задня Підвіска: Напівзалежна, торсіонна, зі стабілізатором поперечної стійкості
Передня Підвіска: Типу McPherson зі стабілізатором поперечної стійкості
Пневматична підвіска: 4 варіанти режиму роботи СУ EV: Eco / Normal / Sport / Individual,
Тип Підвіски: Напівзалежна, торсіонна балка
Габарити
Ширина: 2040мм
Діаметр розвороту: 10,9м
Довжина/ширина/висота: 4360 / 1834-2032 / 1525мм
Кліренс: 156мм
Колісна база: 2670мм
Гальма
Задні гальма: Дискові (249 мм)
Передні Гальма: Дискові вентильовані (302 мм)
Диски і шини
Диски: R18 / R19 - як опція
Запасне колесо: Додатково: 245/40/R18./ Герметик «TIREFIT» з електричним повітряним насосом
Легкосплавні диски
Шини: MICHELIN - 235/45 R18
Об'єми
Об’єм багажного відділення: 380л./ 1250л
Ємність акумуляторної батареї: Lithium-ion PSA-CATL 54.0 kWh (Cathode NCM811, клітин 102од. kонфігурація 102s1p,/400-377V/корисна 50.8kWh)-кВт*год.
Схожі товари
-2%
На замовлення
$40 757
$39 830
Рік випуску2027р Пробіг26км Тип паливаЕлектричний Тип КППАвтоматична Гібрид-Батарея61.0кВт/год Тип кузоваЕлектричний хетчбек класу «B».
-2%
На замовлення
$39 715
$38 904
Рік випуску2026р Пробіг27км Тип паливаЕлектричний Тип КППАвтоматична Гібрид-Батарея61.0кВт/год Тип кузоваСубкомпактний кросовер класу «K1».
-3%
На замовлення
$39 830
$38 788
Рік випуску2026р Пробіг25км Тип паливаЕлектричний Тип КППАвтоматична Гібрид-Батарея56.0кВт/год Тип кузоваЕлектричний хетчбек класу «B».
-4%
В наявності
$43 200
$41 500
Рік випуску2022р Пробіг32460км Тип паливаЕлектричний Тип КППАвтоматична Гібрид-Батарея135.0кВт/год Тип кузоваЕлектричний пікап класу «К4».
-2%
На замовлення
$39 599
$38 904
Рік випуску2025р Пробіг16км Тип паливаЕлектричний Тип КППАвтоматична Гібрид-Батарея55.0кВт/год Тип кузоваСубкомпактний кросовер класу «B».
-35%
В наявності
$59 700
$38 900
Рік випуску2022р Пробіг38865км Тип паливаЕлектричний Тип КППАвтоматична Гібрид-Батарея135.0кВт/год Тип кузоваЕлектричний пікап класу «К4».
-4%
На замовлення
$40 294
$38 673
Рік випуску2023р Пробіг43961км Тип паливаЕлектричний Тип КППАвтоматична Гібрид-Батарея69.7кВт/год Тип кузоваЕлектричний кросовер класу «К2» (X243).
-2%
На замовлення
$40 700
$39 900
Рік випуску2026р Об'єм двигуна1.5h,л Пробіг25км Тип паливаПлагін-гібридний Тип КППАвтоматична Гібрид-Батарея35.07кВт/год Тип кузоваГібридний ліфтбек класу «D», PHEV.
НОВИНИ ВІД NEXT CAR
26-01-2026
У Німеччині вартість нових електромобілів у бюджетному сегменті опустилася до рекордно низького рівня: Dacia Spring нині можна придбати за 5900 євро, а Citroën e-C3 — за 7990 євро. Зниження цін стало можливим завдяки одночасній дії держ...
Читати далі ››
15-12-2025
Продажі нового покоління Citroën C3 у Європі перевищили прогнози виробника: за перші вісім місяців після старту продажів було реалізовано понад 100 тисяч автомобілів. Зростання інтересу до моделі, зокрема, пов’язане з появою доступної ...
Читати далі ››
24-08-2025
Випробування британського видання WhatCar? показали, що в умовах екстремальної спеки електромобілі втрачають більше запасу ходу, ніж у морози. За температури повітря від +40 до +44 °C пробіг трьох протестованих моделей виявився нижчим за паспортн...
Читати далі ››