Які автомобілі найменше втратять у ціні через 4 роки після покупки
27-01-2022
Марка
Модель
Авто
-10%
На складі
$40 900
$36 900
Рік випуску2015р Об'єм двигуна3.0dл Пробіг76337км Тип паливаДизельний Тип КППАвтоматична Тип кузоваПозашляховик класу «К3», L494.
-2%
На замовлення
$58 125
$57 083
Рік випуску2024р Пробіг14км Тип паливаЕлектричний Тип КППАвтоматична Гібрид-Батарея82.0кВт/год Тип кузоваЕлектричний кросовер класу "К1".
-3%
На замовлення
$43 999
$42 725
Рік випуску2024р Пробіг12км Тип паливаЕлектричний Тип КППАвтоматична Гібрид-Батарея54.2кВт/год Тип кузоваЕлектричний хетчбек класу «B».
-2%
На замовлення
$64 261
$62 872
Рік випуску2024р Пробіг14км Тип паливаЕлектричний Тип КППАвтоматична Гібрид-Батарея78.1кВт/год Тип кузоваЕлектричний седан класу «D»
-7%
На замовлення
$149 364
$138 364
Рік випуску2023р Пробіг32км Тип паливаЕлектричний Тип КППАвтоматична Гібрид-Батарея100.0кВт/год Тип кузоваЕлектричний ліфтбек-седан класу «F».
-4%
На замовлення
$63 103
$60 672
Рік випуску2021р Об'єм двигуна2.0л Пробіг9100км Тип паливаДизельний Тип КППРобот DSG Тип кузовакросовер класу К1
-3%
На замовлення
$80 934
$78 503
Рік випуску2021р Пробіг3820км Тип паливаЕлектричний Тип КППАвтоматична Гібрид-Батарея100.0кВт/год Тип кузоваМІНІВЕН - LUX

Які автомобілі найменше втратять у ціні через 4 роки після покупки

Достеменно відомо, що як тільки автомобіль виїжджає із салону, він відразу ж втрачає в ціні. У середньому це третина його первісного прайсу. І чим далі, тим його вартість знижується за експонентою. А які ж легковики мають найкращу ліквідність? У всякому разі, зараз? Список таких машин склали аналітична компанія Schwacke та журнал Auto Bild. Вони провели аналіз німецького ринку, і виходячи з минулого досвіду, поточного стану справ та настрою покупців, назвав ті моделі, які найкраще збережуть свою ціну через 4 роки після першої покупки. Усього було виокремлено 36 машин – по три переможці (1, 2 та 3 місця відповідно) у 12 категоріях (класах). Що ж до кращого з кращих, ним виявився… бюджетний хетчбек Dacia Sandero Stepway TCe 90. Низька ціна тут є великим козирем: Dacia настільки дешева, що лише трохи втрачає ціну під час експлуатації. За 4 роки її вартість знижується лише на третину (34%). Найліквідніші автомобілі станом на 2021 рік Електромобілі до 40 000 євро Mini Cooper SE (% 59,6 – залишок ціни через 4 роки) VW ID.4 (56,3%) Tesla Model 3 Standard Range Plus RWD (54,9%) Електромобілі понад 40 000 євро Tesla Model S Long Range (61,2 %) Audi E-Tron Sportback 50 Quattro (51,7%) Mercedes EQV 300 длинный (50,1%) Міські авто Hyundai i10 1.2 (56,9%) Kia Picanto 1.2 (54,5%) Volkswagen up! (51%) Субкомпактні авто Dacia Sandero Stepway TCe90 (66 %) Toyota Yaris Hybrid 1.5 VV T-i (60,7 %) Mini Cooper S (60,4 %) Компактні авто VW Golf 1.5 TSI OPF (53,7 %) Mazda3 e-Skyactive X-M Hybrid (53,4 %) Seat Leon 1.5 eTSI ACT OPF DSG (52,5%) Середній клас Škoda Superb Combi 2.0 TSI 4×4 DSG (49,8%) BMW 330i Touring xDrive (49,7%) Mazda 6 Wagon 2.5 SkyActiv-G 194 SkyActive-Drive (48,3 %) Вищій клас BMW 540i xDrive Auto (44,4%) Volvo V90 B4 D AWD Geartronic (42,5%) Audi A6 Avant 55 TFSI четыре S tronic (42,2%) Спорткари Porsche 911 Carrera 4S PDK (58,0 %) Porsche 718 Boxster (53,8%) Audi TT RS Coupé S tronic (53,5%) Вени Mercedes V 300 d long 4Matic 9G-Tronic (56,4 %) VW Multivan T6.1 DSG (53,5%) Ford S-Max 2.0 EcoBlue 4WD АТ (43,2%) Меленькі кросовери Mazda CX-30 e-Skyactiv-G 2,0 M Hybrid (57,5 %) Opel Mokka 1.2 DI Turbo (55,3%) Ford Puma 1.5 EcoBoost (55,0%) Компактн і кросовери Toyota RAV 4 2,5 4×2 Hybrid (57,8%) Cupra Formentor VZ 2.0 TSI DSG (57,3%) Škoda Kodiaq 2.0 TSI ACT 4×4 DSG (55,7%) Кросовери/ Позашляховики Range Rover Sport P400 3.0 (50,1%) BMW X5 xDrive40d (49,5%) VW Touareg 3.0 V6 TDI 4Motion (49,4%). Бажаєш дізнаватися про гарячі та цікаві автомобільні новини першим? Підписуйся на наш  Telegram !

Достеменно відомо, що як тільки автомобіль виїжджає із салону, він відразу ж втрачає в ціні. У середньому це третина його первісного прайсу. І чим далі, тим його вартість знижується за експонентою. А які ж легковики мають найкращу ліквідність? У всякому разі, зараз?

Список таких машин склали аналітична компанія Schwacke та журнал Auto Bild. Вони провели аналіз німецького ринку, і виходячи з минулого досвіду, поточного стану справ та настрою покупців, назвав ті моделі, які найкраще збережуть свою ціну через 4 роки після першої покупки. Усього було виокремлено 36 машин – по три переможці (1, 2 та 3 місця відповідно) у 12 категоріях (класах).


Що ж до кращого з кращих, ним виявився… бюджетний хетчбек Dacia Sandero Stepway TCe 90. Низька ціна тут є великим козирем: Dacia настільки дешева, що лише трохи втрачає ціну під час експлуатації. За 4 роки її вартість знижується лише на третину (34%).

Найліквідніші автомобілі станом на 2021 рік

Електромобілі до 40 000 євро

  • Mini Cooper SE (% 59,6 – залишок ціни через 4 роки)
  • VW ID.4 (56,3%)
  • Tesla Model 3 Standard Range Plus RWD (54,9%)

Електромобілі понад 40 000 євро

  • Tesla Model S Long Range (61,2 %)
  • Audi E-Tron Sportback 50 Quattro (51,7%)
  • Mercedes EQV 300 длинный (50,1%)

Міські авто

  • Hyundai i10 1.2 (56,9%)
  • Kia Picanto 1.2 (54,5%)
  • Volkswagen up! (51%)

Субкомпактні авто

  • Dacia Sandero Stepway TCe90 (66 %)
  • Toyota Yaris Hybrid 1.5 VV T-i (60,7 %)
  • Mini Cooper S (60,4 %)

Компактні авто

  • VW Golf 1.5 TSI OPF (53,7 %)
  • Mazda3 e-Skyactive X-M Hybrid (53,4 %)
  • Seat Leon 1.5 eTSI ACT OPF DSG (52,5%)

Середній клас

  • Škoda Superb Combi 2.0 TSI 4×4 DSG (49,8%)
  • BMW 330i Touring xDrive (49,7%)
  • Mazda 6 Wagon 2.5 SkyActiv-G 194 SkyActive-Drive (48,3 %)

Вищій клас

  • BMW 540i xDrive Auto (44,4%)
  • Volvo V90 B4 D AWD Geartronic (42,5%)
  • Audi A6 Avant 55 TFSI четыре S tronic (42,2%)

Спорткари

  • Porsche 911 Carrera 4S PDK (58,0 %)
  • Porsche 718 Boxster (53,8%)
  • Audi TT RS Coupé S tronic (53,5%)

Вени

  • Mercedes V 300 d long 4Matic 9G-Tronic (56,4 %)
  • VW Multivan T6.1 DSG (53,5%)
  • Ford S-Max 2.0 EcoBlue 4WD АТ (43,2%)

Меленькі кросовери

  • Mazda CX-30 e-Skyactiv-G 2,0 M Hybrid (57,5 %)
  • Opel Mokka 1.2 DI Turbo (55,3%)
  • Ford Puma 1.5 EcoBoost (55,0%)

Компактні кросовери

  • Toyota RAV 4 2,5 4×2 Hybrid (57,8%)
  • Cupra Formentor VZ 2.0 TSI DSG (57,3%)
  • Škoda Kodiaq 2.0 TSI ACT 4×4 DSG (55,7%)

Кросовери/Позашляховики

  • Range Rover Sport P400 3.0 (50,1%)
  • BMW X5 xDrive40d (49,5%)
  • VW Touareg 3.0 V6 TDI 4Motion (49,4%).

Бажаєш дізнаватися про гарячі та цікаві автомобільні новини першим? Підписуйся на наш Telegram!

Схожі новини
29-04-2026
Компанія Volkswagen офіційно представила серійний ID. Polo — доступний електричний хетчбек, який відкриває новий етап для всієї ID-лінійки. Модель побудована на платформі MEB+ і фактично стала розвитком концепту ID.2all трирічної давнини,...
Читати далі ››
27-03-2026
Компанія Volkswagen розпочала виробництво нового електричного кросовера ID. Unyx 08, створеного у співпраці з Xpeng . Модель стала результатом спільного проєкту, реалізованого менш ніж за два роки. Новинка вже доступна для замовленн...
Читати далі ››
17-03-2026
Компанія Volkswagen розкрила перші характеристики серійного електрокросовера Volkswagen ID. Cross, який стане електричною альтернативою моделі Volkswagen T-Cross. Продажі новинки в Європі заплановані на осінь 2026 року, стартова ціна становитиме ...
Читати далі ››