Представлені нові Rivian R1T та R1S 2025. У них інша техніка та електроніка!
06-06-2024
Марка
Модель
Авто
-15%
На складі
$155 000
$132 500
Рік випуску2023р Пробіг940км Тип паливаЕлектричний Тип КППАвтоматична Гібрид-Батарея135.0кВт/год Тип кузоваЕлектричний позашляховик класу «К3».
-6%
На замовлення
$121 700
$114 500
Рік випуску2022р Пробіг489км Тип паливаЕлектричний Тип КППАвтоматична Гібрид-Батарея135.0кВт/год Тип кузоваЕлектричний пікап класу "К4".

Представлені нові Rivian R1T та R1S 2025. У них інша техніка та електроніка!

Компанія Rivian представила оновлену родину електромобілів R1. Візуально і всередині пікап і позашляховик змінилися несильно, а ось про техніку такого не скажеш – вони стали потужнішими, а тому – швидшими, а також отримали нову електроніку з більш сучасними технологіями. Прийом замовлень на більшість версій модернізованих R1T та R1S вже здійснюється. Як і раніше, Rivian R1T і R1S доступні з дво-, трьох-і чотиримоторними установками, але вони стали потужнішими. Топовий чотиримоторний варіант видає тепер 1025 к.с. і 1622 Нм, прискорюючись до 97 км/год менш ніж за 2,5 секунди, а тримоторний – 850 сил і 1495 Нм, його час розгону до «сотні» – 2,9 секунди. А ось двомоторні залишилися зі старими характеристиками – 533 к.с. та 665 л.с. У потужнішому виконанні набір 97 км/год здійснюється за 3,4 секунди. Було оновлено й батареї. Зокрема, старші блоки Large та Max перепакували для спрощення конструкції та обслуговування, а «початковим» акумулятором тепер є не літій-іонна, а літій-залізофосфатна батарея. Запас ходу Rivian R1T та R1S 2025 варіюється від 435 до 676 км: підвищити пробіг між зарядками вдалося, зокрема, за рахунок оновленої системи терморегулювання. Ба більше, інженери переглянули всю бортову електроніку машин. У неї поменшало на 10 електронних блоків управління та на 2,6 км – проводки. У свою чергу комплекс радарів і камер автопілота (11 приладів) став потужнішим у 10 разів і більш «бачучим» у 3 рази, а роздільна здатність «картинки» підвищилася у 8 разів. Все це підвищило чіткість роботи системи, особливо в погану погоду та в умовах недостатнього освітлення. Нарешті, з'явилася у Rivian R1T та R1S 2025 й оновлена підвіска з новими пневморесорами. Як заявляють у Rivain, машини стали плавнішими у поведінці. Що ж до дизайну, відрізнити оновлені моделі зовні можна лише за модернізованими фарами і ліхтарями, а також іншими колісними дисками. У салоні прописалася нова аудіосистема, оптимізована система навколишнього освітлення, а на стелі – скляний дах із можливістю регулювання ступеня затемнення. Ба більше, було покращено інтерфейс мультимедіа, яка тепер також має доступ до більш ніж 3000 додатків та каталогу Apple Music, що налічує понад 100 мільйонів пісень. У США ціни починаються від 69,9 тисячі доларів за оновлений R1T і від 75,9 тисячі за R1S . Замовити вже можна всі версії крім топової чотиримоторної. Тримоторні варіанти на «фулі» обійдуться у більш ніж 105 тисяч.

Компанія Rivian представила оновлену родину електромобілів R1. Візуально і всередині пікап і позашляховик змінилися несильно, а ось про техніку такого не скажеш – вони стали потужнішими, а тому – швидшими, а також отримали нову електроніку з більш сучасними технологіями. Прийом замовлень на більшість версій модернізованих R1T та R1S вже здійснюється.


Як і раніше, Rivian R1T і R1S доступні з дво-, трьох-і чотиримоторними установками, але вони стали потужнішими. Топовий чотиримоторний варіант видає тепер 1025 к.с. і 1622 Нм, прискорюючись до 97 км/год менш ніж за 2,5 секунди, а тримоторний – 850 сил і 1495 Нм, його час розгону до «сотні» – 2,9 секунди. А ось двомоторні залишилися зі старими характеристиками – 533 к.с. та 665 л.с. У потужнішому виконанні набір 97 км/год здійснюється за 3,4 секунди.



Було оновлено й батареї. Зокрема, старші блоки Large та Max перепакували для спрощення конструкції та обслуговування, а «початковим» акумулятором тепер є не літій-іонна, а літій-залізофосфатна батарея. Запас ходу Rivian R1T та R1S 2025 варіюється від 435 до 676 км: підвищити пробіг між зарядками вдалося, зокрема, за рахунок оновленої системи терморегулювання.


Ба більше, інженери переглянули всю бортову електроніку машин. У неї поменшало на 10 електронних блоків управління та на 2,6 км – проводки. У свою чергу комплекс радарів і камер автопілота (11 приладів) став потужнішим у 10 разів і більш «бачучим» у 3 рази, а роздільна здатність «картинки» підвищилася у 8 разів. Все це підвищило чіткість роботи системи, особливо в погану погоду та в умовах недостатнього освітлення.


Нарешті, з'явилася у Rivian R1T та R1S 2025 й оновлена підвіска з новими пневморесорами. Як заявляють у Rivain, машини стали плавнішими у поведінці.

Що ж до дизайну, відрізнити оновлені моделі зовні можна лише за модернізованими фарами і ліхтарями, а також іншими колісними дисками. У салоні прописалася нова аудіосистема, оптимізована система навколишнього освітлення, а на стелі – скляний дах із можливістю регулювання ступеня затемнення. Ба більше, було покращено інтерфейс мультимедіа, яка тепер також має доступ до більш ніж 3000 додатків та каталогу Apple Music, що налічує понад 100 мільйонів пісень.




У США ціни починаються від 69,9 тисячі доларів за оновлений R1T і від 75,9 тисячі за R1S. Замовити вже можна всі версії крім топової чотиримоторної. Тримоторні варіанти на «фулі» обійдуться у більш ніж 105 тисяч.

Схожі новини
01-05-2026
Компанія Rivian розкрила деталі спеціальної стартової серії R2 Launch Package, яку запропонують першим покупцям нового електричного кросовера. Додатковий пакет створений на базі топової версії R2 Performance і тимчасово входить у стандартне о...
Читати далі ››
17-01-2026
Компанія Rivian оголосила про старт виробництва нового кросовера R2 на підприємстві в Нормалі, штат Іллінойс, США. Наразі на заводі збирають передсерійні зразки — вони потрібні для фінальних випробувань і сертифікації, а також для перевірки...
Читати далі ››
29-07-2025
Американське видання Hagerty провело серію дрег-заїздів між найпотужнішими SUV на ринку — як з двигунами внутрішнього згоряння, так і з електроприводом. У змаганнях взяли участь Audi RS Q8 Performance (631 к.с.), Range Rover Sport SV (626 к...
Читати далі ››