BYD Qin Plus 71.8 kWh FWD 610km Excellence 2024 CN

-4%
  • Додано: 21.06.2024
  • Оновлено: 22.06.2024
  • Переглядів: 2638
$28 500
$27 300
1 148 024 UAH23 578
Ви економите: $1 200
На замовлення

ID: 7891

 
Рік випуску2024р Пробіг19км Тип паливаЕлектричний Тип КППРедуктор Тип кузоваСедан КолірБілий ПривідПередній Потужність150 кВт./ 204к.с. Гібрид-Батарея72.0кВт/год Модифікація71.8 kWh FWD 610km Excellence CN [2023-.../204ps] VIN код автомобіляVI№ Дата публікації22.06.2024рChina Країна маркиКитай Марка автоBYD Модель автоQin Plus Тип кузоваЕлектричний седан класу «C».СтатусНові

Представлений дешевий та потужний електромобіль із швидкою зарядкою BYD Qin Plus EV 2024-го модельного року, який коштує у Китаї від 19 900 до 27 800 доларів. Порівняно з попередньою моделлю автомобіль подешевшав на 1750 доларів.
 Перед нами не просто черговий електромобіль із Китаю – BYD Qin Plus 600 EV. Це один із представників найпопулярнішого сімейства моделей бренду. За підсумками перших чотирьох місяців седани Qin всіх поколінь обійшли з продажу навіть найпопулярніші кросовери Tang і Song.
 BYD Qin Plus – це седан середніх розмірів, що випускається у двох модифікаціях (електро та гібрид). У «гібриді» передню частину вінчає шестикутні, комірчасті решітки радіатора, а у електрокара «обличчя» автомобіля повністю закриває пластик.
 Версія BYD Qin Plus EV 2023-2024 зовні схожа на версію 2021 року. Довжина, ширина та висота автомобіля залишилися колишніми (4765 х 1837 х 1515 мм), а колісна база залишилася на рівні 2718 мм. Дорожній просвіт – 12,65 см
 Наш Plus - це лише частина від цілого сімейства автомобілів Qin, що має кілька різновидів. Наприклад, лише електричної версії запропоновано кілька модифікацій. Називаються вони просто та логічно – 400, 500 та 600, де цифри означають заявлений пробіг на одній зарядці. Причому, це навіть не максимально можливий показник. Якщо вірити офіційному сайту, версія 600 EV здатна подолати 720 км.
Сказати, наскільки ці цифри є реальними, складно. Можливості тривалого тесту у мене поки що не було. Але за 89% заряду батареї борткомп'ютер показував 535 км запасу ходу.
 Новий BYD Qin Plus EV побудований на базі електричної платформи BYD 3.0 з фірмовими літій-залізо-фосфатними акумуляторами BYD. Автомобіль також оснащений системою кондиціювання повітря із тепловим насосом. Автомобіль оснащений передніми та задніми бічними шторками безпеки та системою HD-камер з оглядом на 360 градусів. Він отримав 8,8-дюймову РК-панель приладів. BYD Qin Plus EV підтримує швидке заряджання постійним струмом і може заряджатися від 30% до 80% за 30 хвилин.
 Інтер'єр на заздрість конкурентам
 Сам екранчик панелі приладів, що відображає ці дані, виглядає вкрай незвичайно. За сучасними мірками, він зовсім невеликий і розміром нагадує дисплей смартфона. Натомість екран мультимедійної системи – на заздрість багатьом автомобілям. Діагональ тут цілих 12,8" дюйми, а якість зображення просто відмінна. Плюс є та сама фішка від BYD – після натискання кнопки дисплей можна повернути з горизонтального положення у вертикальне. Ще один приємний момент – наявність англійської мови у меню. Так розібратися у всіх налаштуваннях набагато простіше, а їх тут величезна кількість.
 Практичність та мінімалізм
 Високоміцний сталевий корпус, повністю незалежні підвіски, дискові гальма розташовані на всіх колесах. Зсередини BYD Qin Plus без особливих вишукувань, блиску та розкоші, але дуже практичний, зручний та оснащений найнеобхіднішими технічними атрибутами. У центрі передньої консолі розташований тачскрин медіацентру (розміри від 10.1" або 12.8" дюймів). За допомогою кнопки на кермі водій може адаптувати його поворот під себе у горизонтальному або вертикальному положенні.
 У 4-х дверній базі є: 6 подушок безпеки, світлодіодна оптика, медіацентр з 10.1-дюймовим екраном, 4 колонки аудіосистеми, дві зони клімат-контролю, ABS, ESP, люк на електроприводі, легкосплавні колеса на 16 дюймів, камер виду тощо.
 У «топі» є: колеса на 17 дюймів, круїз-контроль, об'ємний панорамний дах, моніторинг сліпих зон, медіасистема з 12.8-дюймовим тачскрином, 6 динаміків музики, салон «під шкіру», підігрів сидінь та ін.
 У салоні BYD Qin Plus є достатньо місця, щоб розташуватися з комфортом, седан має 5-ти місну розкладку. Для водія та пасажира спереду пропонуються крісла спортивного типу з яскраво вираженими бічними профілями, зручними підголівниками та гарною маневреністю регулювань.
 Позаду об'ємний та комфортний диван, підлокітники оснащені підсклянниками, що є незамінним при далеких поїздках. Також є підігрів сидінь, дефлектори вентиляції та USB-роз'єми.
 Салон зроблений дуже добротно. Матеріали якісні, навпомацки все дуже приємно. А на вигляд – оригінально. Сидіння тут незвичайної форми, поєднання кольорів тішить око. Давно ви бачили біло-синій шкіряний салон у седані C-класу? Ось і я такого не пригадаю. У цьому плані Qin Plus дуже відрізняється від звичних нам корейських чи японських машин.
 Багажник відносно місткий, добре оброблений матеріалом, при необхідності перевезення більшої кількості вантажів можна відкинути спинку заднього ряду. У ніші під фальшпідлогою є органайзер з ремкомплектом для шин, зарядним пристроєм та іншою, необхідною автомобілісту, дріб'язком.
 Гібридна версія BYD Qin Plus DM-i
 Їх також дві, кожна з якої оснащена 4-циліндровим двигуном з об'ємом 1.5 літра (110 к.с., 135 Нм). Бензиновий турбодвигун частіше виступає як генератор для заряджання батареї, але може за допомогою електромеханічного варіатора E-CVT підключатися до колес.
 Синхронний електродвигун у «гібриді» – 179 к.с. та 316 Нм, підключений до акумулятора на 8.32 кВт*год. Для потужніших варіацій передбачений електромотор на 197 к.с. та 325 Нм, при ємності батареї 18.32 кВт*год.
 BYD Qin Plus DM-i має бак на 48 л, витрата палива 3.8 л\100 км у комбінованому циклі. Електроседан здатний проїхати від 55 до 120 км, все залежить від версії. Максимальна швидкість обмежена вбудованим блоком – до 160 км\год, розгін до сотні за 7.9 сек.
 Седан на електробатареї також має дві версії:
 • "База" на 150 к.с. та 180 Нм;
 • «ТОП» на 204 к.с. та 280 Нм.
 Акумулятор на обох версіях електричного седана літій-залізо-фосфатний, із 135-сильним агрегатом – ємністю 47.5 або 57 кВт*год, а зі 204-сильним – 71.8 кВт*год. Повний заряджання акумулятор досягає лише за 8 годин (від звичайної розетки), але на спеціальній станції підзарядки час йде швидше - від 30 хв. до 1.5-3 години.
 Старша комплектація версії BYD Qin Plus EV 2023 пропонує запас ходу 610 км., при цьому двигун потужністю 204 к.с. дозволяє розганятись з 0 до 100 км/год за 3,8 секунди.
 Вдалося трохи оцінити седан у русі. Версія 600 EV отримала найпотужніший електромотор (184 к.с. та 280 Нм) та найємнішу батарейку (71,7 кВт⋅год). Прискорюється седан дуже бадьоро. На китайському сайті вказані лише дані розгону від 0 до 50 км/год. Це триває 4 секунди. Є кілька режимів руху, включаючи спортивний, плюс можна вибрати ступінь рекуперації.
 Максимально обидві версії можуть розігнатися лише до обмеженого 160 км/год, показник прискорення з нуля до 50 км, 4-5.5 сек. в залежності від ємності батареї седан може подолати від 500 до 630 км, хоча в топовій версії цей показник в інструкції позначений як 720 км.
 Заправляти седан можна за допомогою швидкої або повільної зарядки. Швидкість залежатиме від терміналу. Звісно ж, на Qin Plus EV стоять китайські роз'єми стандарту GB/T. Тому для повноцінного використання знадобляться перехідники. Придбати їх сьогодні не проблема. Як не проблема купити і сам автомобіль. На сьогодні ціна седана Qin Plus EV у максимальній комплектації становить у середньому від 0,8-1,2 млн гривень. Тобто, він значно доступніший за електроседан BYD Han.
 Висновок
 Будь-яка версія BYD Qin Plus - це чудовий варіант за свої гроші. У плюсах непоганий запас ходу, безліч вбудованих помічників, які полегшують поїздки для водія, особливо на далекі відстані. Симпатичний, комфортний салон дозволяє мандрувати сім'єю з максимальними зручностями.  

Інтер'єр
Blue Tooth
DVD-changer: підтримка 5G, Bluetooth 5.2, Wi-Fi 6, UWB, NFC.
NAVI
Інтерфейс для медіаресурсів
Аудіосистема: на технології Dirac High Fidelity на 8 динаміків;
Бортовий компютер
Вентиляція передніх сидінь
Вентиляція сидінь
Додаткові опції Інтер'єр: бездротова зарядка для смартфона; інтеграція Apple CarPlay та Android Auto.
Електричні склопідіймачі задні
Електричні склопідіймачі передні
Електропривід дверей багажного відсіку
Електропривід дзеркал
Електропривід сидіння водія
Електропривід сидіння пасажира
Кількість динаміків: 8 і більше динаміків, + сабвуфер
Клімат-контроль: 2-двох Зонний з протипилевим вугільним фільтром
Кнопка Start/Stop
Кондиціонер
Люк з електроприводом
Монітор: медіасистема (розміри від 10.1" або 12.8" дюймів) тачскрін, 6 або 10 динаміків музики,
Мультифункційне кермо
Підігрів дзеркал
Підігрів задніх сидінь
Підігрів керма
Підігрів передніх сидінь
Панель приладів Цифрова
Панорамний дах
Проектор щитка приладів на склі
Радіо: AVN з цифровим радіоканалом DAB - FM1/FM2/AM
Регулювання керма по висоті і вильоту
СD-магнітола: AppleCarPlay/AndroidAuto/USB/Bluetooth
Сабвуфер
Салон: Натуральна шкіра Caithness (на вибір замовника декілька варіантів)
Сенсор дощу
Сенсор світла
Українське меню інтерфейсу
Шкіряне кермо і ручка переключення КПП
Екстер'єр
Галогенові фари
Додаткові опції Екстер'єру: LED - фари головного світла (Light-emitting diode light); Кришка багажного відділення;
Задній спойлер
Ксенонові фари
Обігрів заднього скла з таймером
Омивачі фар
Протитуманні фари
Рейлінги на даху
Активна безпека
Пакет систем активної безпеки (ACS)
LIDAR - лазерні далекоміри, датчики, відеокамери для AP
ABS - антиблокувальна система
DME - цифрова с-ма управління двигуном
DSC - с-ма динамічної стабілізації
ESP / ESC- c-ми контролю курсової стійкості
EST- електронна с-ма управління силою тяги двигуна
HAC- c-ма допомоги при підйомі
HDC- с-ма обмеження швидкості при спуску
TEMS- електронна сис-ма управління підвіскою
TPMS- датчики контролю тиску в колесах
Traction Control- активна антиприбуксовочна сис-ма
Блокування міжосьового диференціалу: 2WD / FWD
Бокові камери
Датчики "сліпої" зони (BSM)
Додаткові системи: Активна безпека: адаптивний круїз-контроль DiPilot нового покоління.
Електропідсилювач керма
Камера заднього виду
Коректор рівня фар
Круїз контроль
Підігрів двигуна і паливної сис-ми
Парктроніки задні
Парктроніки передні
Передня камера
Сис-ма утримування полоси руху
Додатково
Додаткові опції : 4 варіанти режиму роботи СУ: EV / Eco / Normal / Sport / Individual,
Пасивна безпека
Додаткові системи безпеки: Асистент запобігання зіткненню спереду з розширенням, FCA-А
Кріплення дитячих сидінь ISOFIX
Підголовники всіх сидінь
Подушки безпеки: ІSRS - 10
С-ма вимкнення подачі палива при зіткненні
Протиугінна система
EWC-центральний замок з електронним блокуванням двигуна
Додаткові протиугінні системи: Direct Ignition System with Immobilizer
Ключі Keyless Go-сис-ма доступу без ключів
Сигналізація / імобілайзер двигуна
Центральні замки
Характеристики EV
Акумуляторна батарея: CATL Li-Ferrum Ca3(PO4), 73.0кВт • год
Корисна батарея: 71.8кВт/год
Охолодження та підігрів батареї BEV
Двигуни (EM): 1 електромотор (передній 150 кВт.)
Потужність електродвигуна : 150 kW (204 PS)кВт./к.с.
Загальний крутний момент: 250 Nm./-Нм./об
Тип зарядного роз’єму: GBT (Type2 China)./ GB/T (DC Fast Charging)
Час заряджання: (220В / 380B / DC) 25,3год./ 6,9 год./ 25-35хв./год
Бортовий зарядний пристрій AC: Зарядний пристрій - 7,2 кВт/ за 6,8 год.
Потужність Fastcharge DC (мін-макс.): 110--140 kW./кВт
Запас ходу: (NEDC / EPA / WLTP) - 310 / 390 / 470 / 610км
Реальний діапазон ходу: : 380*км
Двонаправлена зарядка Vehicle-to-Load, Макс.потужність: NoкВт
Сумарна потужність: 150kWt
Кузов
Кузов: Платформа BYD E-platform 3.0.
Тип Кузова: Седан
Кількість місць/дверей: 5 / 4од
Тип кузова: Електричний седан класу «C».
Вага
Вантажопідйомність: 375 кг.
Дозволена маса автопоїзда: Буксирувальна вага з гальмами - 750кг.
Вага спорядженого автомобіля: 1657кг
Максимально допустима повна вага: 2100кг
Повна вага: 2032кг
Двигун
Потужність: 150 кВт (204 к.с.)кВт / к.с.
Обертовий момент: 250 Нм.(26кг*м.) / 1500об./Нм./ об
Система подачі палива: Електричний струм EV-Permanent-magnet
Тип двигуна: 1-один (SM) електродвигун (передня вісь)
Тип палива: Електричний струм - 63Ah / 400V
Токсичність: 0 - ZERO
Витрата палива
Ефективність: 16.7-22.4кВ'г/100км
Заміський цикл: 26.5 кВт*год./л
Змішаний цикл: 18 кВт*год/100 кмл
Комбінований, погода*: 21.8кВт./100км
Міський цикл: 12,4 kWh/100km./л
Динамічні характеристики
Максимальна швидкість: обмежена*- 150км/год
Прискорення: 5.9сек
Трансмісія
Коробка передач: 1-одно ступеневий редуктор,
Привід: Передній - FWD (2WD)
Число передач: 1-Drive (Sport) + R-revers
Підвіска
Задня Підвіска: Багатоважільна, незалежна, зі стабілізатором поперечної стійкості
Передня Підвіска: незал. McPherson , двійні попер. важелі, стійка+стабілізатор
Пневматична підвіска: 3-режими руху: Efficiency, Comfort, Auto,
Тип Підвіски: незалежна, багатоважільна, зі стабілізатором поперечної стійкості
Габарити
Ширина: 2090мм
Діаметр розвороту: 11.0м
Довжина/ширина/висота: 4765 / 1837-2080 / 1515мм
Кліренс: 135-145мм
Колісна база: 2718мм
Гальма
Задні гальма: Дискові
Передні Гальма: Дискові вентильовані
Диски і шини
Диски: R18 (7.5Jx18) - легкосплавні
Запасне колесо: 2-ий варіант: 215/55 R17
Легкосплавні диски
Шини: BRIDGESTONE - 235/45 R18
Об'єми
Об’єм багажного відділення: 441л
Ємність акумуляторної батареї: CATL Li-Ferrum Ca3(PO4), 73.2 kWh (Cathode LFP, клітин 132, kонфігурація 132s1p,/ 400V./корисна-71.8кВт*год)/кВт*год.
Схожі товари
-6%
В наявності
$28 000
$26 400
Рік випуску2013р Об'єм двигуна2.0d,л Пробіг256691км Тип паливаДизельний Тип КППАвтоматична Тип кузова7-ми місний мінівен класу «L» (7HM).
-2%
На складі
$29 000
$28 500
Рік випуску2017р Об'єм двигуна3.6л Пробіг110000 км Тип паливаБензиновий Тип КППАвтоматична Тип кузоваседан класу «F1»
-11%
На замовлення
$29 900
$26 500
Рік випуску2022р Об'єм двигуна2.0iл Пробіг16092км Тип паливаБензиновий Тип КППАвтоматична Тип кузоваПозашляховик SUV класу «К1».
-2%
На замовлення
$27 500
$26 900
Рік випуску2026р Об'єм двигуна1.5h,л Пробіг25км Тип паливаПлагін-гібридний Тип КППАвтоматична Гібрид-Батарея19.1кВт/год Тип кузоваГібридний седан класу «D», PHEV.
-7%
На складі
$29 900
$27 900
Рік випуску2022р Об'єм двигуна2.0iл Пробіг27395км Тип паливаБензиновий Тип КППАвтоматична Тип кузоваМіський кросовер класу «К2», (PQ35).
-3%
На замовлення
$28 700
$27 900
Рік випуску2025р Пробіг16км Тип паливаЕлектричний Тип КППАвтоматична Гібрид-Батарея61.4кВт/год Тип кузоваКомпактний EV кросовер класу «C», (Luxe).
-3%
На замовлення
$27 300
$26 500
Рік випуску2025р Пробіг16км Тип паливаЕлектричний Тип КППАвтоматична Гібрид-Батарея70.3кВт/год Тип кузоваЕлектричний седан-лифтбек класу «E».
-3%
На замовлення
$28 200
$27 400
Рік випуску2025р Пробіг16км Тип паливаЕлектричний Тип КППРедуктор Гібрид-Батарея62.2кВт/год Тип кузоваЕлектричний ліфтбек-седан класу «D».
НОВИНИ ВІД NEXT CAR
16-02-2026
Denza, преміальний суббренд концерну BYD, підготував оновлення для сімейства Z9 , і першим його отримав універсал Z9 GT у кузові shooting brake. Автомобіль дебютував у Китаї восени 2024 року, а за два місяці до нього приєднався седан Z9 без прис...
Читати далі ››
02-11-2025
Швейцарський банк UBS провів порівняльний аналіз собівартості виробництва електромобілів BYD Seal і Volkswagen ID.3 , який показав: випуск китайської моделі обходиться приблизно на 35% дешевше. Головну перевагу BYD експерти пов’язую...
Читати далі ››
19-10-2025
Практично повна автономність виробництва пояснює, чому китайські електромобілі мають нижчу ціну: великі компанії на кшталт BYD майже не залежать від сторонніх постачальників, що дозволяє скорочувати витрати й утримувати доступну вартість авто. До...
Читати далі ››