Німці порівняли BMW i4 з китайським BYD Seal (відео)
13-02-2025
Марка
Модель
Авто
-2%
На замовлення
$61 946
$60 788
Рік випуску2024р Пробіг16км Тип паливаЕлектричний Тип КППРедуктор Гібрид-Батарея84.0кВт/год Тип кузоваЕлектричний седан класу «C».
-4%
На замовлення
$77 461
$74 682
Рік випуску2022р Пробіг22км Тип паливаЕлектричний Тип КППАвтоматична Гібрид-Батарея83.9кВт/год Тип кузоваСедан - class "D" - Large

Німці порівняли BMW i4 з китайським BYD Seal (відео)

Німецька редакція Carwow опублікувала порівняльний огляд двох електромобілів-однокласників, які представлені на європейському ринку – BYD Seal та BMW i4 . Машини оцінили за низкою параметрів - потужність, запас ходу, зарядка, ціна тощо, і разом перемогла BMW i4. Однак у деяких категоріях золото дісталося BYD Seal. Зокрема, «китаєць» здобув перемогу у категорії «ціна». Так, якщо BYD Seal коштує від 51 тисяч євро, і при цьому добре напакований за ці гроші – є навіть панорамний дах, то BMW i4 у виконанні M50 (саме така версія порівнянна за характеристиками з BYD) коштує від 70,8 тисяч євро. Як зазначили в Carwow, різниця дуже суттєва, за неї можна купити VW Polo або зарядити свій автомобіль на 200 000 км. BYD Seal має потужність 530 к.с., а i4 M50 – 544 к.с., при цьому батареї у них теж майже однакові в плані ємності (єдине, якщо у «китайця» йде літій-залізо-фосфатна батарея, то у німця – літій-іонна). Відповідно, у категорії характеристик силового приводу обидві машини визнали еквівалентними. А ось за електронні помічники перемога дісталася BMW. Як відзначили журналісти, у i4 вони працюють відмінно, тоді як у BYD Seal часто виходять з ладу, особливо це стосується функцій утримання смуги та контролю дорожніх знаків. Аналогічна ситуація з мультимедіа, а також акустикою: цифрове радіо у BYD Seal видає помилки при кожній другій спробі, а регулювання яскравості дисплея не дуже добре відкаліброване під реальну яскравість. При цьому якість аудіосистеми катастрофічна: вона нагадує динаміки телефону або ноутбука, а не Hi-Fi-систему. BMW i4 мультимедійна система працює ідеально, а «колонки» видають високу якість звучання. Неважко здогадатися, що у цих дисциплінах переміг «баварець». Також БМВ похвалили за більший багажник, але, з іншого боку, на відміну від BYD, він не має відсіку для корисних речей під капотом. Що стосується обробки салону, у BYD Seal немає такої розкоші, як у BMW, але матеріали пристойні і назвати їх дешевими не можна. Але водночас присутні архаїчні елементи у збиранні автомобіля, такі як петлі старого зразка, відкриті болти з гайками тощо. Тим не менш, і тут журналісти присудили нічию з урахуванням різниці в ціні. За ходовими якостями BMW перевершила «китайця» – на трасі вона управляється приємніше. Запас ходу також виявився за нею: середнє енергоспоживання i4 M50 склало 19,4 кВт*год / 100 км, що еквівалентно пробігу в 411 км, тоді як BYD Seal показав 22,4 кВт*год / 100 км, тобто 368 км пробігу між зарядками (обидва автомобілі їхали із середньою швидкістю 114 км/год). Нарешті, потужність зарядки також більша у BMW: 205 кВт проти 150. Завдяки цьому зарядити i4 можна на 6 хвилин швидше (за 31 хвилину від 10 до 80%).

Німецька редакція Carwow опублікувала порівняльний огляд двох електромобілів-однокласників, які представлені на європейському ринку – BYD Seal та BMW i4. Машини оцінили за низкою параметрів - потужність, запас ходу, зарядка, ціна тощо, і разом перемогла BMW i4. Однак у деяких категоріях золото дісталося BYD Seal.


Зокрема, «китаєць» здобув перемогу у категорії «ціна». Так, якщо BYD Seal коштує від 51 тисяч євро, і при цьому добре напакований за ці гроші – є навіть панорамний дах, то BMW i4 у виконанні M50 (саме така версія порівнянна за характеристиками з BYD) коштує від 70,8 тисяч євро. Як зазначили в Carwow, різниця дуже суттєва, за неї можна купити VW Polo або зарядити свій автомобіль на 200 000 км.



BYD Seal має потужність 530 к.с., а i4 M50 – 544 к.с., при цьому батареї у них теж майже однакові в плані ємності (єдине, якщо у «китайця» йде літій-залізо-фосфатна батарея, то у німця – літій-іонна). Відповідно, у категорії характеристик силового приводу обидві машини визнали еквівалентними.


А ось за електронні помічники перемога дісталася BMW. Як відзначили журналісти, у i4 вони працюють відмінно, тоді як у BYD Seal часто виходять з ладу, особливо це стосується функцій утримання смуги та контролю дорожніх знаків.


Аналогічна ситуація з мультимедіа, а також акустикою: цифрове радіо у BYD Seal видає помилки при кожній другій спробі, а регулювання яскравості дисплея не дуже добре відкаліброване під реальну яскравість. При цьому якість аудіосистеми катастрофічна: вона нагадує динаміки телефону або ноутбука, а не Hi-Fi-систему. BMW i4 мультимедійна система працює ідеально, а «колонки» видають високу якість звучання. Неважко здогадатися, що у цих дисциплінах переміг «баварець».


Також БМВ похвалили за більший багажник, але, з іншого боку, на відміну від BYD, він не має відсіку для корисних речей під капотом.

Що стосується обробки салону, у BYD Seal немає такої розкоші, як у BMW, але матеріали пристойні і назвати їх дешевими не можна. Але водночас присутні архаїчні елементи у збиранні автомобіля, такі як петлі старого зразка, відкриті болти з гайками тощо. Тим не менш, і тут журналісти присудили нічию з урахуванням різниці в ціні.


За ходовими якостями BMW перевершила «китайця» – на трасі вона управляється приємніше. Запас ходу також виявився за нею: середнє енергоспоживання i4 M50 склало 19,4 кВт*год / 100 км, що еквівалентно пробігу в 411 км, тоді як BYD Seal показав 22,4 кВт*год / 100 км, тобто 368 км пробігу між зарядками (обидва автомобілі їхали із середньою швидкістю 114 км/год).




Нарешті, потужність зарядки також більша у BMW: 205 кВт проти 150. Завдяки цьому зарядити i4 можна на 6 хвилин швидше (за 31 хвилину від 10 до 80%).

Схожі новини
11-12-2025
Фінський механік і власник сервісу Kokkolan Autohuolto Джессі Хаапала опублікував нове відео, в якому продемонстрував наслідки наїзду BMW i4 на відносно невелику перешкоду. Удар по днищу пошкодив не лише захисну пластину, а й зачепив один із мо...
Читати далі ››
02-11-2025
Швейцарський банк UBS провів порівняльний аналіз собівартості виробництва електромобілів BYD Seal і Volkswagen ID.3 , який показав: випуск китайської моделі обходиться приблизно на 35% дешевше. Головну перевагу BYD експерти пов’язую...
Читати далі ››
04-06-2025
У більшості випадків реальний запас ходу електромобілів являється нижчим за заявлений — через низку факторів, як-от стиль керування, погодні умови та використання кліматичної системи та ін. Але нещодавнє дослідження американської організаці...
Читати далі ››