CUPRA Raval 155kW 56.0 kWh 470KM FWD IQ.Light 2026 EU
- Додано: 7.05.2026
- Оновлено: 7.05.2026
- Переглядів: 43
Cupra Raval дебютував як електричний хетчбек.
Спортивний бренд Cupra презентував електричний хетчбек Raval, який пропонує атмосферний дизайн та потужність до 233 к.с.
Cupra Raval дебютував раніше за споріднені VW ID. Polo та Skoda Epic. Найкраща версія пропонує запас ходу до 444 км. Початкова ціна має становити близько 26 000 євро.
Спортивний іспанський бренд групи Volkswagen представив свій найменший електромобіль. Cupra Raval – це субкомпактний хетчбек майбутнього електричного VW ID. Polo та Skoda Epiq, які вийдуть на європейські дороги пізніше 2026 року, з величезним запасом характеру та метою випередити продажі популярної моделі Renault 5.
Завдовжки трохи більше 4 метрів, Raval знаходиться на території суперміні, але перевершує очікування завдяки колісній базі 2600 мм та напрочуд місткому багажнику об’ємом 441 літр. Він також ширший і нижчий, ніж можна було б очікувати, що надає йому присадкуватої, стійкої посадки, яка радше натякає на швидкість, ніж про економію.
Довжина // Ширина // Висота // Колісна база // Багажник
Cupra Raval = 4046 мм / 1784 мм / 1518 мм / 2600 мм / 441–1344 літри
Cupra Born = 4324 мм / 1809 мм / 1540 мм / 2766 мм / 385–1267 літрів
Під капотом він побудований на новій платформі MEB+ від Volkswagen Group, яку він використовуватиме з ID. Polo та Epiq. Йдеться про бюджетну еволюцію архітектури, що використовується в більших електромобілях, таких як VW ID.4 та Born, але налаштовану тут для менших, дешевших автомобілів з переднім приводом.
Покупці отримують широкий вибір силових агрегатів. Базові версії з простою назвою Raval поєднують двигун потужністю 116 к.с. (85 кВт) з акумулятором ємністю 37 кВт-год, що забезпечує запас ходу близько 300 км, хоча й обмежений зарядкою постійного струму потужністю 50 кВт.
Версія =/= Raval / Plus / Endurance / VZ
Передній привід, потужність / 85 кВт / 99 кВт / 55 кВт / 166 кВт,
Крутний момент =/= 290 Нм
Розгін = 0-100 км/год / н/д / н/д / 7,1 сек. / 6,8 сек.
Максимальна швидкість.= н/д / н/д / 160 км/год / 175 км/год
Витрата палива за WLTP = н/д / н/д / 13,7–14,8 кВт·год / 16,1–16,2 кВт·год
Акумулятор =/= 37 кВт⋅год LFP / 37 кВт⋅год LFP / 52 кВт⋅год NMC / 52 кВт⋅год NMC
Запас ходу WLTP =/= прибл. 300 км / прибл. 300 км / 413–444 км / 379–381 км
Макс. заряд потужність AC/DC = 11 / 50 кВт / 11 / 88 кВт / 11 / 105 кВт / 11 / 105 кВт
Час зар-ня пост.струмом: від 10–-80% / 23 хв / 23 хв / 24 хв / 24 хв
Наступна сходинка конфігурації Raval Plus пропонує двигун потужністю 135 к.с. (99 кВт) з тим самим блоком живлення, хоча цього разу зарядка досягає піку потужності до 88 кВт постійного струму, що забезпечує зарядку на 10-80 відсотків приблизно за 23 хвилини.
Більший акумулятор забезпечує більше характеристик. Блок живлення ємністю 52 кВт-год видає 211 к.с. (155 кВт) у комплектації Endurance та запас ходу близько 450 км, зі швидкістю зарядки до 105 кВт.
Цього має бути достатньо для більшості покупців, але якщо ні, то є хот-хетч VZ. Він збільшує потужність до 226 к.с. (166 кВт) і розганяється до 100 км/год за 6,8 секунди, що робить його конкурентом Alpine A290, не кажучи вже про VW ID. Polo GTI. Запас ходу трохи зменшується приблизно до 400 км, але любителі швидкості можуть вважати це ціною, яку варто заплатити.
Cupra також не ганялася лише за показниками потужності. Шасі Raval на 15 мм нижче, ніж базова система MEB+, що використовується на ID. Polo, і має на 10 мм ширшу колію, адаптивні амортизатори, прогресивне рульове керування та електронний диференціал підвищеного ковзання на VZ. Також є керування однією педаллю та вражаюча функція електронного запуску для втечі на світлофорі з синтезованими звуковими ефектами.
Інтер’єр
Усередині розміщена велика 10,25"-дюймова цифрова панель приладів та 12,9"-дюймова інформаційно-розважальна система, хоча на відміну від ID. Polo, який має кілька фізичних кнопок для таких функцій, як клімат-контроль, Raval має підсвічування кнопок та старомодний інтерфейс VW з його надокучливими повзунками температури. Принаймні, є справжні фізичні перемикачі на товстому кермі.
На старті продажів буде доступна комплектація Raval VZ Extreme, яка має ковшеподібні сидіння CUP з оббивкою з технологією 3D-в’язання, а також 19-дюймові колеса кольору Sulfur Green та матове оздоблення кузова Marganese.
Ціни починатимуться приблизно від 26 000 євро, коли Raval з’явиться влітку 2026 року. Для Німеччини ціни вже оголошені й базова Cupra готова боротись з Renault 5, а інші версії матимуть державні субсидії. Джерело: /motorcar.ua/news/cupra-raval-2026/
Комплектація / Cupra Raval / Raval Dynamic / Dynamic Plus / VZ Extreme
Привід передній FWD // 85 кВт // 155 кВт // 155 кВт // 166 кВт
Ціна =/= (25 950 євро) =/= 37 250 євро =/= 41 605 євро =/= 46 525 євро
Ціна з субсидіями — =/= 34 250 євро =/= 38 605 євро =/= 43 525 євро
Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, та Google News.